• Informacje na temat:

  arek jakubik

Artykuły na temat: arek jakubik
 • Arkadiusz Jakubik i Agnieszka Matysiak: Jakim są małżeństwem?

  Choć Arkadiusz Jakubik (48 l.) i jego żona, aktorka Agnieszka Matysiak (52 l.), bardzo się od siebie różnią, dotarli się i poukładali swój wspólny świat na tyle dobrze, że dziś są zgodną parą. Niedawno w ich uporządkowane, szczęśliwe życie wdarł się jednak wielki smutek. Co go wywołało?

 • Arkadiusz Jakubik: Miłość po przejściach i jaja ze śmierci (wywiad)

  Arkadiusz Jakubik to nie tylko świetny aktor, jeden z ulubieńców Wojciecha Smarzowskiego, ale także wokalista rockowego zespołu Dr Misio, który właśnie wydał swoją drugą płytę. O czym śpiewa Jakubik? M.in. o miłości widzianej oczami 40-latka, miłości "po przejściach, wypalonej, beznadziejnej, do dupy".

 • Siostry Młynarskie protestują przeciwko organizacji koncertu ku czci Młynarskiego w Opolu!

  ...odmówili już Kasia Cerekwicka, Kasia Popowska, Grzegorz Hyży, Michał Szpak. Swój jubileusz odwołał także Andrzej Piaseczny.  Z kolei TVP sama wykluczyła z konkursu "Premier" piosenkę zespołu Arka Jakubika...

 • Arkadiusz Jakubik szuka nowego Ryśka Riedla

  W niedzielę (10 listopada) w Teatrze Śląskim w Katowicach odbyły się przesłuchania kandydatów do roli Ryszarda Riedla w spektaklu "Skazany na bluesa".

 • ...? Zagrałem u Arka Jakubika, mojego kolegi ze szkoły teatralnej, w jego autorskim filmie „Prosta historia o morderstwie” oraz w „Gwiazdach” Jana Kidawy-Błońskiego – jest to opowieść o Janie Banasiu...

 • Gwiazdy w wiosce Pako Sarra

  W teledysku do utworu "In My Village" senegalskiego wokalisty Pako Sarra wystąpili m.in. Małgorzata Kożuchowska, Martyna Wojciechowska, Piotr Adamczyk, Arek Jakubik, K.A.S.A. i Olivier Janiak.

 • Zbigniew Zamachowski: Zdarzyło mi się podpaść policji!

  4 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Kochanie, chyba cię zabiłem" - komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom, w której Zbigniew Zamachowski odkrywa przed widzami swoje nowe, zabójczo zabawne wcielenie.

 • Przystanek Woodstock 2014: Ania Rusowicz i Trzynasta W Samo Południe

  Podczas konferencji prasowej zapowiadającej XX Przystanek Woodstock (31 lipca - 2 sierpnia) ogłoszono, że do składu tegorocznego darmowego festiwalu w Kostrzynie nad Odrą dołączą Ania Rusowicz i zespół Trzynasta W Samo Południe.

 • Przystanek Woodstock 2014: Kto zagra na Małej Scenie?

  Poznaliśmy kolejnych uczestników Małej Sceny podczas XX edycji Przystanku Woodstock (Kostrzyn nad Odrą, 31 lipca - 2 sierpnia).

 • Rawa Blues Festival - przesłuchania

  W piątek, 14 czerwca, w katowickim hotelu Novotel Rondo odbyły się przesłuchania wykonawców przed tegoroczną, 22. edycji Rawa Blues Festival. Największe święto bluesowe w Polsce odbędzie się 5 października w katowickim "Spodku". Gwiazdami imprezy będą C.J. Chenier, Big Bill Morganfield oraz Alvin "Youngblood" Hart. Po rocznej przerwie, ze swoim big bandem zaprezentuje się także Irek Dudek.

Zdjęcia na temat: arek jakubik
 • Arek Jakubik
Wideo na temat: arek jakubik
 • Snowpiercer: Arka przyszłości

  Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.

 • Ups! Arka odpłynęła

  Nie dla wszystkich zwierząt starczyło miejsca na Arce Noego. Co się z stało z tymi, które musiały zostać? Odpowiedź otrzymamy w animacji której reżyserami są Toby Genkel i Sean McCormack.

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

Teledyski na temat: arek jakubik
 • Polska jest ważna

  Jak można jeszcze akceptować ten stan rzeczy, Jak można nadal tolerować cały ten syf?! Czy nie wiesz bezpośrednio co to dla ciebie znaczy, Ile im dajesz tak każdemu z nich?! Czy można jeszcze udawać, że się nie widzi, Gdy pośród ślepców jednooki królem jest?! Czy to, co wkoło nic zupełnie ciebie nie obrzydzi, Ile im dajesz, ile jeszcze miejsc?! Ile za swoje można brać takie podziały, Które wynikły tutaj nie wiadomo skąd?! Na wówczas gdy mądrzejszy stać się chciałem, Nienawiść niczym skryta...