• Informacje na temat:

  godhead w polsce

Artykuły na temat: godhead w polsce
 • Marilyn Manson, kontrowersyjny amerykański muzyk i wokalista, postanowił wspomóc swym talentem członków formacji Godhead. Autor "Antichrist Superstar" udzielał się przy powstawaniu płyty "2000 Years Of Human Error" jako producent i wokalista.

 • Paradise Lost: Jednak bez Godhead!

  Menedżment amerykańskiej grupy Godhead poinformował we wtorek, 14 października, że zespół zmuszony był odwołać wszystkie swoje koncerty w Europie u boku Paradise Lost. Oznacza to tym samym, że kwartetu nie zobaczymy w Polsce 29 i 30 października.

 • Aion i Carnal przed Paradise Lost

  Kilka dni temu okazało się, że amerykańska grupa Godhead nie pojawi się w Polsce jako support brytyjskiej formacji Paradise Lost. Nie znaczy to oczywiście, że Brytyjczycy zagrają 29 października w Warszawie i dzień później w Poznaniu sami. Przed Paradise Lost zaprezentują się polskie zespoły - Carnal i Aion.

 • Paradise Lost: Bilety już w sprzedaży

  Jak wiadomo od jakiegoś czasu, pod koniec października na dwóch koncertach w Polsce pojawi się brytyjska grupa Paradise Lost. Brytyjczycy zaprezentują się w Warszawie i w Poznaniu. Bilety na oba koncerty są już w sprzedaży.

 • "Queen Of The Damned": Ukaże się oryginalny soundtrack

  Po wielu miesiącach rozmów, powodzeniem zakończyły się negocjacje w sprawie wydania oryginalnej wersji ścieżki dźwiękowej do filmu "Queen Of The Damned", którą przygotował Jonathan Davis, frontman i wokalista formacji Korn. W wersji, która w Polsce będzie dostępna w przyszłym tygodniu, piosenki wykonywali zaproszeni przez niego wokaliści, ponieważ firma Sony nie zgodziła się, aby zrobił to Davis.

Teledyski na temat: godhead w polsce
 • Polska krew

  Sportowy przykład no i polityczny Jak ogien z woda nie rytmiczny Dwa kolory w tle Bialy i czerwona krew. Najlepiej gdyby w ogole nic nie robic I za nic w swiecie Sobie nie szkodzic Lezec sobie gdzies Plaza piwo smiech To niektóre z naszych cech. Bo to jest nasza Wlasna polska krew Zwykla ludzka rzecz I to nie grzech Dumnie jest pewnie Polakiem być Sto lat zatem dla rodakow wszech A jesliby uśmiechnąć się I spojrzec prosto w twarz Wiec odmien się i otworz drzwi I wposc sasiada...

 • Dzień dobry Polsko

  Dzień dobry Polsko, Dzień dobry Polsko, Ejj... Witam Polsko, już siódma rano. Wstaję jadę znów, zarobić siano. Czerwony olej, dizel tanio kupiony, Powiedz dlaczego bez przerwy to samo Człowieku czego byś chciał od razu, nie ma cudów Tutaj potrzeba czasu, wciąż nie mogę zapomnieć obrazu Ludzi, strachu, broni, gazu, Proszę nie da się czekać dłużej, Szpital? Nie ma terminów brak łóżek! Firma? Upadła, przegrała bój z fiskusem! Nie chce narzekać, nie chce, ale muszę! Daj spokój, żyj...