• Informacje na temat:

  illdisposed w polsce

Artykuły na temat: illdisposed w polsce
 • Illdisposed zapłoną za grzechy

  Niegdyś jedna z najbardziej hulaszczych formacji na duńskiej cenie metalowej, dziś znacznie bardziej dojrzała, deathmetalowa grupa Illdisposed zakończyła sesję nagraniową nowego albumu "Burn Me Wicked". Pijatyka z okazji premiery siódmej płyty Duńczyków przewidziana jest na przełom marca i kwietnia 2006 roku.

 • Aborted: Nowa EP-ka

  Belgijscy goremetalowcy z Aborted zainstalują się w lutym 2004 roku w Hansen Studios w Ribe, w Danii i nagrają tam materiał na mini-album. Ma on na razie tylko tymczasowy tytuł - "Bloodfix".

 • Wacken Open Air: Lista rośnie

  Organizatorzy jednego z największych metalowych festiwali w Europie, niemieckiego Wacken Open Air, opublikowali listę zaproszonych wykonawców. Jak na razie, bo zestaw nie jest jeszcze pełny, znajduje się na niej 20 zespołów.

 • Vader: Czerwone impresje

  Grupa Vader, światowa wizytówka naszej sceny metalowej, 22 kwietnia rozpocznie sesję nagraniową do płyty zatytułowanej "Impressions In Red". Album ma mieć premierę 4 września nakładem Regain Records.

Teledyski na temat: illdisposed w polsce
 • Polska krew

  Sportowy przykład no i polityczny Jak ogien z woda nie rytmiczny Dwa kolory w tle Bialy i czerwona krew. Najlepiej gdyby w ogole nic nie robic I za nic w swiecie Sobie nie szkodzic Lezec sobie gdzies Plaza piwo smiech To niektóre z naszych cech. Bo to jest nasza Wlasna polska krew Zwykla ludzka rzecz I to nie grzech Dumnie jest pewnie Polakiem być Sto lat zatem dla rodakow wszech A jesliby uśmiechnąć się I spojrzec prosto w twarz Wiec odmien się i otworz drzwi I wposc sasiada...

 • Dzień dobry Polsko

  Dzień dobry Polsko, Dzień dobry Polsko, Ejj... Witam Polsko, już siódma rano. Wstaję jadę znów, zarobić siano. Czerwony olej, dizel tanio kupiony, Powiedz dlaczego bez przerwy to samo Człowieku czego byś chciał od razu, nie ma cudów Tutaj potrzeba czasu, wciąż nie mogę zapomnieć obrazu Ludzi, strachu, broni, gazu, Proszę nie da się czekać dłużej, Szpital? Nie ma terminów brak łóżek! Firma? Upadła, przegrała bój z fiskusem! Nie chce narzekać, nie chce, ale muszę! Daj spokój, żyj...