• Informacje na temat:

  james brown w polsce

Artykuły na temat: james brown w polsce
 • Lenny Kravitz w Łodzi. "Należę do was" (relacja, zdjęcia)

  Dla takich muzyków jak Lenny Kravitz występy na żywo to chyba najmilsza część wykonywanego zawodu. Nie inaczej było w poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  Za nami 8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdą wieczoru okazał się Jacek Kawalec, który brawurowo wcielił się w Joe Cockera i został zwycięzcą przedostatniej odsłony programu. Nie zobaczymy go jednak za tydzień w finale...

 • "Jestem wielkim fanem rhythm’n’bluesa"

  Bem, Breakout i Dżem), jak i zagranicznych (m.in. Deep Purple, James Brown, Otis Redding, Aretha Franklin). Album w sklepach ostatecznie ukończony został na początku 2001 roku i z tej okazji

 • Lenny Kravitz ponownie w Polsce!

  9 listopada zdobywca czterech stauetek Grammy Lenny Kravitz wystąpi na warszawskim Torwarze w ramach trasy "Black and White Europe".

 • Breakin' Bread w Polsce

  10 września w krakowskim klubie "Ministerstwo" i 11 września w warszawskim "Punkcie" wystąpi brytyjski kolektyw Breakin' Bread.

 • Mel B: Czyje to dziecko?

  Angielska piosenkarka Melanie Brown (ex Spice Girls) i znany amerykański komik Eddie Murphy zostali sobie oficjalnie przedstawieni w czerwcu zeszłego roku i natychmiast coś między nimi zaiskrzyło. Związek nie przetrwał jednak próby czasu.

 • Funkstar de Luxe: Polski debiut

  1 grudnia ukazuje się w Polsce płyta "Funkturistic" duńskiego DJ-a Funkstar de Luxe. Co ciekawe, będzie to dopiero pierwsze wydawnictwo tego znanego na scenie house wykonawcy, które pojawi się w naszym kraju.

 • Młoda i utalentowana w Polsce

  22-letnia wokalistka soulowa Joss Stone wystąpi 20 lipca w warszawskim Parku Sowińskiego.

 • Dusza, rytm, ciało

  20 października ukazała się książka "Dusza, rytm, ciało. Leksykon muzyki r&b i soul" autorstwa Andrzeja Cała, Radka Miszczaka i Hirka Wrony. To pierwsza w Polsce pozycja, traktująca o tych ważnych i popularnych gatunkach muzyki rozrywkowej.

Wideo na temat: james brown w polsce
 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Pięć tańców

  Chip (Ryan Steele) jest utalentowanym, 18-letnim tancerzem, który niedawno przyjechał z Kansas do Nowego Jorku na stypendium w szkole baletowej. Tam został dostrzeżony przez Anthonego, który zaprosił go do swojego zespołu. Trwają właśnie intensywne próby do nowej choreografii. Między Chipem i drugim tancerzem Theo zaczyna rodzić się nieśmiała namiętność. Jednak Chip ma coraz większe problemy, żeby utrzymać się w Nowym Jorku. Nie może liczyć na pomoc rodziców, którzy woleliby, żeby wrócił do...

Teledyski na temat: james brown w polsce
 • All Ablaze

  Caught you in a ring of fire All surround me, such a blaze Got you in a ring of fire Lift me as you , say my name Who you gonna get to bring you water, When your well runs dry What you gonna gonna tell your little daughter, Is the reason that her daddy makes her cry Caught you in a ring of fire Happy days are all ablaze Happy days in a ring of fire Lift me as you, say my name Who you gonna get to bring you water, as your well runs dry What you gonna tell your little...