• Informacje na temat:

  jarecki koncert

Artykuły na temat: jarecki koncert
 • (Hed)p.e, Grubson oraz Big Day to kolejne gwiazdy Przystanku Woodstock

  W środę (25 lutego) wieczorem ujawniono kolejne gwiazdy tegorocznego Przystanku Woostock. Na festiwalowej Dużej Scenie zagra kalifornijski zespół (Hed)p.e, a na Małej Scenie wystąpią: Grubson i Big Day.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Tańcz, tańcz, tańcz

  Jeden z najciekawszych debiutantów ostatniego roku, Jarecki, przygotował specjalny remiks swojego aktualnego hitu "Tańcz".

 • Opolskie "Debiuty": Jarecki i Superpuder

  Nagroda im. Anny Jantar, która co roku trafia do najlepszego wykonawcy debiutującego podczas festiwalu w Opolu, tym razem stała się własnością formacji Jarecki z... Opola. Drugie miejsce, czyli pierwsze wyróżnienie, przypadło dobrze już znanej formacji Superpuder. Wyróżniono także krakowską grupę Que Passa (II nagroda).

 • Hiphopowy opolski debiut

  Ukazała się już pierwsza płyta zwycięzcy opolskich Debiutów Jareckiego zatytułowana "Styldohwil".

 • Szczegóły festiwalu w Opolu

  Jan Kanty Pawluśkiewicz, Anna Maria Jopek i Zbigniew Zamachowski zaśpiewają podczas specjalnego koncertu poświęconemu Markowi Grechucie, który zaplanowano na ostatni dzień tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Natomiast gwiazdami koncertu Premier będą Blue Cafe, Budka Suflera, Edyta Górniak, Krzysztof Kiljański, Urszula i Virgin, którzy wystąpią także podczas koncertu

 • "Nie ma rymowania o rymach"

  Płytą "Mamy to co chcemy" zagwarantowali sobie mocne wejście na polski rynek. Z nazwą Hardkorowe Brzmienie od dzisiaj kojarzcie szczerych i bezkompromisowych hardkorowców z WWA - poznajcie ich, przed Wami Jarecki, Jolf, Krit oraz Trojak, z którymi rozmawiał Diabeł (Magazyn Hip Hop).

 • "Chcę po prostu tworzyć muzykę"

  Kiedy po raz pierwszy usłyszałam "Styldohwil" Jareckiego, pomyślałam, że to cudownie, że w Polsce są jeszcze ludzie, którzy oprócz zarabiania na muzyce, chcą się jeszcze nią po prostu dobrze bawić. Cięte, zabawne teksty, wyszukane aranżacje muzyczne, dużo humoru, nieco powagi i ogromna miłość do dźwięków - to zdecydowanie przepis na dobrą płytę...

 • Superpuder szykuje debiut

  Łódzka grupa Superpuder, która zdobyła sławę za sprawą przeboju "Rasiak Song" , prawdopodobnie jesienią wyda debiutancką płytę "Pierwsze słyszę". A już w czwartek, 1 czerwca, zespół wystąpi na festiwalu w Opolu na koncercie Debiuty. O najbliższych planach opowiedział INTERIA.PL Wojtek Łuszczykiewicz, lider Superpudru.

 • Opole: Na początek "Debiuty"

  43. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu zainaugurowany zostanie w czwartek, 1 czerwca, tradycyjnym konkursem "Debiuty". Nowi, zazwyczaj mało znani szerszej publiczności wykonawcy (a są wśród nich m.in. Superpuder i Revolucja), tradycyjnie rywalizują o nagrodę im. Anny Jantar. Koncert, w którym uczestnicy zaprezentują własne utwory, odbędzie na Placu Kopernika w Opolu, ale nie będzie on

Teledyski na temat: jarecki koncert
 • Ogień i łzy (koncert)

  Nadchodzi noc, otwiera swoją dłoń Pochwyci cię, zatopi w czarną toń A w twojej głowie wciąż rodzi się krzyk Narasta strach, w oczach ogień i łzy Zawładnąć czasem Zawładnąć czasem chcesz Zawładnąć czasem Przed nocą uciec chcesz Przechodzisz w sen, zamykasz cicho dom Oszukać śmierć, przechytrzyć własny los A w twojej głowie wciąż narasta krzyk Chcesz cofnąć dni, w oczach ogień i łzy Zawładnąć czasem Zawładnąć czasem chcesz Zawładnąć czasem Przed nocą uciec chcesz