• Informacje na temat:

  jerzy rybiński

Artykuły na temat: jerzy rybiński
 • Piosenkarz pobity przez włamywaczy

  Jerzy Rybiński został napadnięty i dotkliwie pobity w swoim domu w Łodzi przez dwóch młodych osiłków. W wyniku urazu głowy wokaliście grozi utrata wzroku!

 • Jerzy Rybiński w roli bezdomnego

  Utwór "Żyj tak, jak lubisz" Jerzego Rybińskiego to wołanie o odrobinę tolerancji. W teledysku wokalista występuje jako bezdomny zbierający śmieci w rodzinnej Łodzi.

 • Podejrzani o pobicie piosenkarza w areszcie

  Policjanci aresztowali dwóch mężczyzn, którzy w połowie lipca wdarli się do mieszkania Jerzego Rybińskiego , łódzkiego piosenkarza i kompozytora. Sprawcy rozboju okradli oraz dotkliwie pobili muzyka. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

 • Podejrzani o pobicie Jerzego Rybińskiego zatrzymani

  Łódzka policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie znanego piosenkarza i kompozytora, Jerzego Rybińskiego. Prokuratura podjęła decyzję o zatrzymaniu obu sprawców. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

 • ...wielkie gwiazdy: Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Alicja Majewska, Halina Frąckowiak, Skaldowie, Jerzy Połomski, Andrzej Rybiński i wielu innych. JBJ...

 • W piątek, 15 czerwca, rozpoczyna się 44. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2007. Pierwsze próby w amfiteatrze już trwają. Podczas trzydniowego święta muzyki gwiazd nie zabraknie!

 • Ach, co to był za ślub w... Teatrze Kwadrat

  ...w warszawie. Premiera "Ślubu doskonałego" to nasz powrót do grania fars, które znów staną się wizytówką Kwadratu - mówi dyrektor teatru Andrzej Nejman, czyli Jerzy Grela z "Instynktu". Farsa to(...) doskonałym" Ritę Katarzyny Glinki, czyli Kasi Górki-Rybińskiej, Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", Michał Lewandowski, czyli Maciej Janicki z "Julii", Marcin Kwaśny, czyli Rafał...

 • Dziś opolskie Superjedynki

  W sobotę, 16 czerwca, poznamy laureatów Superjedynek - przeglądu tego, co w polskiej muzyce zdarzyło się od ostatniego festiwalu w Opolu.

 • 4 godziny trwała sprzedaż biletów na sobotni wieczór 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Opole 2007".

 • 50 lat polskiej piosenki

  Debiutanci i gwiazdy pierwszej wielkości wystąpią podczas jubileuszowego 50. festiwalu w Opolu. Usłyszymy "Jadą wozy kolorowe" i "Tyle słońca w całym mieście" oraz inne największe polskie przeboje ostatniego półwiecza!

Teledyski na temat: jerzy rybiński
 • Żyj tak, jak lubisz

  Żyj właśnie tak, tak, jak lubisz żyć. Z dnia na dzień żyj i nie martw się. To, co ma być niech ma czasu znak, fatalizm twój - nadziei smak. Żyj tak, jak chcesz i miej piękny gest Bo życie, cóż, podróżą wciąż jest. Widocznie masz, masz na zawsze masz wpisany kod twój, kod DNA. Niech byle co, kto, nie wkurza cię, bo chroni cię Twój muzyczny gen. Niech cieszy cię dźwięk, co w duszy gra, tatuaż twój, plemienny twój znak, Żyj właśnie tak, tak, jak lubisz żyć. Na własny swój, swój rachunek żyj....

 • Czas relaksu

  Kiedy świat wielki hałasem mnie nuży A w barze ulica - ten sam nudny tłum Mój packard mnie niesie do celu podróży U boku dziewczyna mych snów Czeka tam na nas bungalow mój mały Ukryty dyskretnie wśród skalistych gór Tu księżyc wschodzi jak nad Alabamą Wystarczy przekręcić klucz Tlidy tlidy tlidy di Tlidy tlidy tlidy di Czas relaksu, relaksu, relaksu to czas Tlidy tlidy... Kiedy zmęczeni po długiej podróży W ramiona padniemy znów sobie bez tchu Wtedy pomyślę, że...