• Informacje na temat:

  kim lucas

Artykuły na temat: kim lucas
 • Thomas wreszcie odważy się wyznać, co myśli o tym, że Brooke nie podoba się jego zainteresowanie Hope. Steffy i Liam szykują się do wyjazdu na romantyczne wakacje świąteczne w meksykańskim Cabo San Lucas. Kiedyś z ta kim zainteresowaniem przeglądali prospekty, zachęcające do odpoczynku w „Esperanzy” (po hiszpańsku to słowo oznacza ni mniej, ni więcej, tylko nadzieję). W dodatku Steffy...

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Kim są "Zakładnicy"?

  Dla każdego z bohaterów tej historii miała to być zwykła wizyta w banku. Los jednak napisał inny scenariusz. Nagle dziewięć osób, wbrew swojej woli, staje się zakładnikami. Terroryści wyciągają broń. Od tej chwili już nic nie będzie takie jak przed napadem?

 • Z kim romansuje na planie?

  Czy w sytuacji, w której wszystko się wali, można mieć powody do zadowolenia? Jennifer Aniston udowadnia, że tak! I nie pozwala, by przytłoczyły ją nieszczęścia.

 • Z kim bawi się Rihanna?

  Po burzliwym rozstaniu z Chrisem Brownem 21-letnia Rihanna ma nowego chłopaka - to 25-letni gwiazdor baseballa Matt Kemp.

 • Nicole Kidman nic nie pamięta

  Nicole Kidman, aktorkę znaną z ról w takich filmach, jak: "Grace księżna Monako", "Między światami" i "Godziny", w tym roku zobaczymy na dużym ekranie w thrillerze "Zanim zasnę".

 • "Zanim zasnę" : Póki sen nas nie rozdzieli

  Dzięki kreacjom Colina Firtha i Nicole Kidman "Zanim zasnę" udaje się zbudować klimat grozy. Cóż z tego jednak, skoro nie pozwalają się w nim zanurzyć nielogiczności scenariusza?

 • Nowy film twórców "Kac Vegas"

  Już 8 marca na ekrany polskich kin wejdzie najnowsza komedia duetu: Jon Lucas i Scott Moore - twórców scenariuszy do filmów "Kac Vegas" i "Kac Vegas w Bankoku".

 • Brytyjscy Jedi

  Nie tylko australijscy statystycy narzekają na miłośników "gwiezdnej sagi" . Jak informowaliśmy , w ubiegłym roku w Australii ponad 70 tysięcy osób podczas corocznego spisu ludności zdezorganizowało pracę Australijskiego Biura Statystycznego, wpisując w rubryce "wyznawana religia" hasło "Jedi". Podobny problem mają także brytyjscy statystycy.

 • Nominacje dla filmowych czarodziei

  Amerykańskie Towarzystwo Efektów Wizualnych (VES - Visual Effects Society) ogłosiło nominacje do nagród dla twórców najlepszych osiągnięć w dziedzinie kinowej, telewizyjnej i reklamowej magii. W najbardziej prestiżowej z 19 kategorii walczyć będą filmy "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" i "Matrix Rewolucje" .

Wideo na temat: kim lucas
 • Who Am I. Możesz być kim chcesz

  Utrzymany w klimacie kultowych filmów "Sala samobójców" i "Biegnij Lola, biegnij" film opowiada historię młodego nieudacznika, zafascynowanego technologiami komputerowymi, który dołącza do grupy idealistów włamujących się do serwerów korporacji czy grup stosujących sprzeczne z normami moralnymi chwyty (zebranie skinheadów, serwer firmy kosmetycznej przeprowadzającej doświadczenia na zwierzętach). Po kilku udanych akcjach pragną oni uznania legendy hakerów, człowieka ukrywającego się pod...

 • Doonby. Każdy jest kimś

  Sam Doonby, tajemniczy i przystojny włóczęga, pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi. Kiedy równie niespodziewanie jak się pojawił, nagle znika, mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność, lub brak jednej osoby. Współczesna historia Sama Doonby'ego przeplata się z opowieścią sprzed 40 lat o jego matce, która zachodzi w niechcianą ciążę. W...

 • Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo 3D

  Pierwsza część legendarnej sagi George'a Lucasa w cyfrowej wersji 3D! Obi-Wan (Ewan McGregor) przyjmuje nauki od swego mistrza Qui-Gon Jinna (Liam Neeson). Jedi zostają wysłani z misją na Naboo, aby wynegocjować pokój między Naboo a Federacją Handlową. Niestety Darth Sidious pokierował działaniami Federacji i dokonał inwazji na tę małą planetę. Rycerze z królową Naboo (Natalie Portman) lądują na Tatooine, na której to mieszka chłopiec imieniem Anakin (Jake Lloyd).

Teledyski na temat: kim lucas
 • Kim tu jestem

  kim tu jestem? czego chcę? czy wędrówki znam swój cel? czy już byłam tu, czy nie? czy jest ktoś, ko widzi mnie? i wtedy, kiedy boję się czy ktoś czuwa nad mym snem? czy samotnie zmagać się? czy może los swój z cudzym spleść? ciągle pytam się, kim jestem? co prowadzi mnie? dokąd zmierzam? w tysiącu małych prawd i po co? odnaleźć chcę to, co szczęściem jest. wierzę, że pojawi się znak, który poprowadzi mnie. kim tu jestem? rozświetli drogę. czego chcę? wierzę, że jesteś może żyję coraz bliżej...

 • Za to, kim jestem

  za to kim jestem za nienawiści brak za dobroć którą w sobie noszę proszę niech wybaczy mi ten świat za wiarę w cuda za marzenia i ich smak za miłość którą w sobie noszę proszę niech wybaczy mi ten świat za ślepy pęd za plastikową twarz za fałsz w uczuciach waszych dziś wybaczam wam za lęk i ból za strach i wiary brak za utracone dusze dziś wybaczam wam nie mów mi że nie warto żyć inaczej przecież masz oczy pełne dzikich marzeń za to że śnię na jawie życie swe gdy z zamkniętymi...