• Informacje na temat:

  krystyna wodecka żona zbigniewa wodeckiego

Artykuły na temat: krystyna wodecka żona zbigniewa wodeckiego
 • Żona Zbigniewa Wodeckiego nie radzi sobie z jego śmiercią

  ...22 maja minęła pierwsza rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego (†67). Z jego odejściem najtrudniej pogodzić się żonie artysty.

 • Zbigniew Wodecki: Cała prawda o jego małżeństwie

  O życiu osobistym zmarłego w ubiegłym roku Zbigniewa Wodeckiego (†67) krąży wiele pogłosek. Miewał romanse czy był wierny żonie? Wdowa nie ma wątpliwości, ile znaczyła dla Zbigniewa.

 • Zbigniew Wodecki trzy lata zwlekał z ważnym zabiegiem

  Choroba wieńcowa postępuje. Trzeba operować - naciskał Zbigniewa Wodeckiego (67 l.) znany warszawski kardiochirurg. Kilka dni temu wokalista w ciężkim stanie trafił do jednego z warszawskich szpitali, prosto na oddział intensywnej terapii. Jak czuje się dziś?

 • Olga Bończyk wyznała, co łączyło ją ze Zbigniewem Wodeckim. To coś naprawdę wyjątkowego!

  Przygotowania do wspomnieniowych koncertów pierwszego "Wodecki Twist Festiwal" w Krakowie idą pełną parą. 8 i 9 czerwca cały Kraków będzie wspominał Zbigniewa Wodeckiego. Pamięć wybitnego muzyka(...). Wśród występujących w Krakowie wykonawców zabraknie Olgi Bończyk. W ostatnich miesiącach życia należała do grona najbliższych przyjaciół Wodeckiego, ale jego odejście zmieniło wszystko. Żona artysty...

 • Smutna Olga Bończyk na festiwalu w Opolu. Zabrakło jej na Wodecki Twist Festival

  Olga Bończyk (50 l.) nie została zaproszona na Wodecki Twist Festival. Choć w ostatnich latach była jedną z najbliższych przyjaciółek piosenkarza, córka Katarzyna Wodecka-Stubbs uznała, że jej obecność nie jest pożądana na krakowskim wydarzeniu. Artystka wylądowała więc na festiwalu w Opolu, gdzie odbywał się koncert piosenki... mundialowej.

 • Zbigniew Wodecki

  (ur. 6 maja 1950 w Krakowie) – polski piosenkarz, muzyk i kompozytor

 • Córka Zbigniewa Wodeckiego szczerze o ojcu. Poruszające wyznanie!

  W jego życiu najważniejsza była muzyka. Dopiero po latach Zbigniew Wodecki zrozumiał, że kariera ma sens, gdy posiada się rodzinę. O tym, jakim był ojcem, w przejmującym wywiadzie opowiedziała jego córka, Katarzyna Wodecka.

 • Szykuje się skandal w pierwszą rocznicę śmierci Zbigniewa Wodeckiego

  ..., aby dotrzeć do publiczności w większych i mniejszych polskich miastach. Nic więc dziwnego, że pierwszą, jakże bolesną rocznicę niespodziewanej śmierci artysty, jego żona Krystyna z trojgiem ich dzieci(...) Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego, opiekująca się dorobkiem muzycznym artysty. Koncert jest zapowiadany jako gala z udziałem największych polskich gwiazd. Udział swój wstępnie potwierdziły Kayah, Grzegorz...

 • Zbigniew Wodecki i Olga Bończyk: o tej przyjaźni wiedziało dotąd niewielu

  Wspólne sceniczne występy zbliżyły do siebie Olgę Bończyk (49 l.) i Zbigniewa Wodeckiego (66 l.). Niedawno muzyk znów zaprosił aktorkę do współpracy.

 • Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Do Krakowa zjechały tłumy gwiazd!

  Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego (+67 l.) odbył się 30 maja w Krakowie. Msza święta odprawiona została w Bazylice Mariackiej, a ciało muzyka pochowano na Cmentarzu Rakowickim. Do Krakowa przyjechały tłumy fanów, przyjaciół, osób z pierwszych stron gazet, by godnie pożegnać słynnego artystę.

Zdjęcia na temat: krystyna wodecka żona zbigniewa wodeckiego
Teledyski na temat: krystyna wodecka żona zbigniewa wodeckiego
 • Żona żołnierza

  A co, żołnierzu, kobieta twaZe złotej Pragi dostać ma?Pantofelki velours,O których śniTyle nocy i dni,Musisz zdobyć ty,W złotej Pradze, gdzie wojna trwa!A co, żołnierzu, kobieta twaZ Oslo nad fiordem dostać ma?Kołnierz z młodych fok,O którym śniTyle nocy i dni,Musisz zdobyć ty,Nad fiordami, gdzie wojna trwa!A co, żołnierzu, kobieta twaCo z Amsterdamu dostać ma?Korali sznur,Ten, o którym śniTyle nocy i dni,Musisz zdobyć ty,W Amsterdamie, gdzie wojna trwa!A co, żołnierzu, kobieta twaZ Brukseli...