• Informacje na temat:

  kto wygrał i edycję bitwy na głosy

Artykuły na temat: kto wygrał i edycję bitwy na głosy
 • Kto wygra "Bitwę na głosy"?

  Za nami dziewięć tygodni wokalnych, tanecznych i aktorskich zmagań na scenie! Setki godzin prób, nieprzespanych nocy, przejechanych kilometrów, łzy radości i smutku. Nadchodzi wielki finał! Kogo najbardziej pokochali widzowie? Zespół prowadzony przez Ryszarda Rynkowskiego czy grupę Kamila Bednarka?

 • Wielkie finały: Kto wygra?

  W finałach „Bitwy na głosy” i „Tylko taniec. Got to dance” to telewidzowie wybiorą zwycięzców wokalnych i tanecznych zmagań.

 • Zwycięzca bierze wszystko

  Na głosy, słowa, nuty i melodie w tym tygodniu rozegra się prawdziwie emocjonująca walka w "Bitwie na głosy".

 • Talent show - Teraz wszystko w rękach widzów

  Uczestnicy talent show tańczą, śpiewają i prezentują inne, czasami zaskakujące umiejętności. Jednocześnie ostro walczą o naszą przychylność. Bo o tym, kto wygra, zadecydują właśnie telewidzowie.

 • "Jestem jedynym zawodowcem w jury"

  To już druga edycja "Bitwy na głosy" i druga, w której Alicja Węgorzewska zdecydowała się zasiąść przy jurorskim stole. Na wizji widać, że nie tylko operowa scena, ale i telewizja to jej żywioł(...) Członkowie drużyn, które stanęły do "Bitwy na głosy" zostali wybrani spośród pięciu tysięcy chętnych. Dowodzą nimi doświadczeni artyści: Monika Kuszyńska, Mezo, Natalia Kukulska, siostry Natalia...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Kto wygrał "Bitwę na głosy"?

  Zespół Kamila Bednarka zwycięzcą drugiej edycji "Bitwy na głosy"!

 • Looking4 z Eweliną z "Warsaw Shore" (teledysk "Doskonałego")

  Do sieci trafił teledysk "Doskonałego" boysbandu Looking4. Główną rolę w klipie gra ciemnowłosa Ewelina, znana z telewizyjnego przeboju "Warsaw Shore" ("Ekipa z Warszawy").

Teledyski na temat: kto wygrał i edycję bitwy na głosy