• Informacje na temat:

  mc conrad najnowsza piosenka

Artykuły na temat: mc conrad najnowsza piosenka
 • Śmierć Jacksona: Tajemnicze odciski palców

  Na strzykawce, którą zaaplikowano Michaelowi Jacksonowi śmiertelną dawkę leków, odkryto tajemnicze odciski palców - donoszą media.

 • DVD: Nagrody dla "Władcy Pierścieni"

  Przebój "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" zdobył aż pięć wyróżnień DVD Premiere Awards. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 14 stycznia w "Wiltern Theater" w Los Angeles. Wyróżnienia przypadły w udziale także wydaniom DVD filmów "Dzwonnik z Notre Dame II" , "Piękna i bestia" oraz "A Gentleman's Game".

 • Królowa popu w Warszawie

  Co zaśpiewa Madonna na swoim pierwszym występie w Polsce? Jak dojechać na teren koncertu? Co szykują fani piosenkarki? Zapraszamy do lektury!

Teledyski na temat: mc conrad najnowsza piosenka
 • Piosenka

  Idą żołnierze, maszerują Idą żołnierze, defilują Los wszędzie dla nich taki sam Bum Bum Bum Bum! i Bam Bam Bam! Miarowym krokiem i sprężyście Idą żołnierze i śpiewają Napiszą list do ukochanej Potem na wojnę wyruszają Żołnierze mają karabiny Które im w marszu przeszkadzają Dla jednych są to kilogramy Dla innych są to drogowskazy Żołnierze mają swe dziewczyny I bardzo mocno je kochają Wśród nich są tacy, co nie mają A później w głowę sobie dają Jedni z munduru mają forsę Inni dzień po dniu...

 • Prosta piosenka

  W kafejce widzimy się Przy oknie stolik nasz Gesty, rozmowa, śmiech Spojrzenia cały czas Za oknem jak niemy film Przechodzi obok świat Patrzę ci w oczy i Ściska mi gardło, słów mi brak ref. Niech się wali cały świat Wszystko wkoło A ja mógłbym zostać tak Z tobą W twoich oczach wszystko jest Takie jakie być powinno Życie ma i smak, i sens Pragnąłbym żeby deszcz Bursztynu nagle spadł (I) Zamknął ciebie i mnie W sobie na milion lat Wiem, że się skończy ta (Ta) Chwila co łączy nas...