• Informacje na temat:

  najseksowniejsze piosenki

Artykuły na temat: najseksowniejsze piosenki
 • "Najseksowniejsza kobieta świata" rozwodzi się

  ...czytelników męskiego magazynu "FHM" za "najseksowniejszą kobietę świata". Posłuchaj piosenki "Parachute":

 • Najseksowniejsze piosenki. Lista!

  Amerykański magazyn "Billboard" ułożył listę najseksowniejszych utworów wszech czasów. Sprawdź, która piosenka znalazła się na szczycie!

 • Wieczorkowski dąży do spokoju

  Właśnie dobiega czterdziestki, a wciąż ma w sobie urok chłopca. W szczerej rozmowie z SHOW Jan Wieczorkowski opowiada o swoim dorastaniu do bycia ojcem.

 • Najseksowniejsze piosenki wszech czasów

  Amerykański magazyn "Billboard" opublikował listę najgorętszych piosenek w historii muzyki popularnej.

 • Najseksowniejszy teledysk

  Klip do piosenki "Womanizer" Britney Spears został uznany najseksowniejszym teledyskiem 2008 roku.

 • Najseksowniejszy album wszech czasów?

  Powracająca na muzyczną scenę Kylie Minogue zapowiada, że jej nowa płyta będzie "najseksowniejszym albumem wszech czasów".

 • Ma najseksowniejszą żonę

  Wokalista Seal ma powody do dumy - matka jego dzieci i żona Heidi Klum została właśnie uznana za najseksowniejszą modelkę na świecie.

 • Najseksowniejsza w Hollywood!

  Mimo młodego wieku, jest już długo obecna w show biznesie, dlatego bez końca można dyskutować i spierać się, w którym filmie stworzyła swoją najwybitniejszą kreację. W poniedziałek, 22 listopada, Scarlett Johansson obchodzi 26. urodziny.

 • 36-letnia Rachel Stevens "najseksowniejszą kobietą"

  Brytyjski magazyn dla mężczyzn "FHM" opublikował zestawienie najseksowniejszych kobiet ostatnich 20 lat - tyle lat liczy bowiem pismo.

 • Klipy ociekające seksem

  Teledysk do piosenki "Dirty" Christiny Aguilery został uznany najseksowniejszym teledyskiem wszech czasów.

Wideo na temat: najseksowniejsze piosenki
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

Teledyski na temat: najseksowniejsze piosenki
 • Piosenka

  Idą żołnierze, maszerują Idą żołnierze, defilują Los wszędzie dla nich taki sam Bum Bum Bum Bum! i Bam Bam Bam! Miarowym krokiem i sprężyście Idą żołnierze i śpiewają Napiszą list do ukochanej Potem na wojnę wyruszają Żołnierze mają karabiny Które im w marszu przeszkadzają Dla jednych są to kilogramy Dla innych są to drogowskazy Żołnierze mają swe dziewczyny I bardzo mocno je kochają Wśród nich są tacy, co nie mają A później w głowę sobie dają Jedni z munduru mają forsę Inni dzień po dniu...

 • Prosta piosenka

  W kafejce widzimy się Przy oknie stolik nasz Gesty, rozmowa, śmiech Spojrzenia cały czas Za oknem jak niemy film Przechodzi obok świat Patrzę ci w oczy i Ściska mi gardło, słów mi brak ref. Niech się wali cały świat Wszystko wkoło A ja mógłbym zostać tak Z tobą W twoich oczach wszystko jest Takie jakie być powinno Życie ma i smak, i sens Pragnąłbym żeby deszcz Bursztynu nagle spadł (I) Zamknął ciebie i mnie W sobie na milion lat Wiem, że się skończy ta (Ta) Chwila co łączy nas...