• Informacje na temat:

  noc iguany - kolekcja tennesseee williamsa

Wideo na temat: noc iguany - kolekcja tennesseee williamsa
 • Noc oczyszczenia: Anarchia

  Rok po wydarzeniach, które można było śledzić w "Nocy oczyszczenia", podczas kolejnego 12-godzinnego cyklu, światem będzie rządziła przemoc.

 • Noc w muzeum 2

  Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem akcja toczy się w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów eksponatów, a wśród nich: samolot, w którym Amelia Earhart przeleciała Atlantyk, pamiątki po Alu Capone i pantofelki Dorotki z filmowego "Czarnoksiężnika z krainy Oz". Gdy zapada noc, przewodnicy kończą pracę i idą do domu, a szkolne wycieczki kończą zwiedzanie,...

 • Noc w muzeum: Tajemnica grobowca

  Kontynuacja przebojowej serii, której dwie poprzednie części obejrzało w polskich kinach prawie milion widzów. Ben Stiller ponownie w roli Larry'ego Daleya, strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem Larry wyrusza wraz z synem do Londynu, by w Muzeum Brytyjskim przeżyć największą przygodę swego życia.

Teledyski na temat: noc iguany - kolekcja tennesseee williamsa
 • Cicha noc

  Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłobka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta, Nad Dzieciątka snem, Nad Dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie od swych trzód, Biegną wielce zadziwieni, Za anielskim głosem pieni, Gdzie się spełnił cud Gdzie się spełnił cud. Cicha noc, święta noc, Narodzony Boży Syn, Pan wielkiego majestatu Niesie dziś całemu światu Odkupienie win, Odkupienie win.

 • Gorąca noc

  dzis goraca bedzie noc z toba pragne spedzic cala ja, niech nigdy sie nie konczy dzis goraca bedzie noc w tancu pragne spedzic cala ja muzyka nas połaczy słodka panno nie na darmo mówa słonko gdy nad wanną drinki spijasz słonko, słodko, złodko badz moja maskatka wieczorem odwdziecze sie tobie po strokroć hej panno biodra w ruch i choc tu za mna w rytmie muzyki gwiazd nad hawanna nasz jest parkiet, nasz ten wieczor ten co wieczor puki nie zaswieci słonce zostaniemy wiesz dobrze nie...