• Informacje na temat:

  ólafur arnalds wokalista

Artykuły na temat: ólafur arnalds wokalista
 • Múm na Sacrum Profanum

  Koncert grupy múm - eksperymentalnego islandzkiego zespołu, poruszającego się na granicy muzyki pop, zainauguruje 8. edycję Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie.

 • Startuje Off Festival!

  Uznawany za jedno z najważniejszych letnich wydarzeń muzyki alternatywnej w Polsce Off Festival rozpocznie się w czwartek (6 sierpnia) w Mysłowicach (Śląskie). Do niedzieli na 9 scenach - na kąpielisku Słupna oraz w mieście - wystąpi blisko 70 wykonawców, w tym ok. 40 z zagranicy.

Wideo na temat: ólafur arnalds wokalista
 • Na głębinie

  "Na głębinie" otrzymał rekordową ilość islandzkich nagród filmowych i został okrzyknięty jednym z najlepszych filmów tej kinematografii ostatnich lat. Scenariusz filmu Baltasara Kormákura oparty jest na prawdziwej historii islandzkiego rybaka ocalałego z katastrofy kutra w 1984 roku. Olafur Darri Olafsson, jeden z najlepszych skandynawskich aktorów, poruszająco wcielił się w człowieka, który mierzy się z potężnymi siłami natury. Nieśmiały Gulli należy do zwartej załogi sześciu rybaków,...

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Para na życie

  Film nagradzanego przez Akademię Filmową reżysera Sama Mendesa, opowiada o komediowych i emocjonalnych perypetiach pewnej pary. Oryginalny scenariusz wyszedł spod ręki powieściopisarzy Dave'a Eggersa i Vendeli Vida, zaś muzykę skomponował wokalista i autor piosenek Alexi Murdoch. Pozostająca w wieloletnim związku para trzydziestokilkulatków, Burt (John Krasinski) i Verona (Maya Rudolph) spodziewają się dziecka. Wszystko przebiega pomyślnie, gdy pewnego dnia, ekscentryczni rodzice Burta, Jerry...