• Informacje na temat:

  partizan

Artykuły na temat: partizan
 • W poszukiwaniu lepszego życia

  Zapraszamy do obejrzenia teledysku do utworu "Daleko" grupy Partizan, drugiego singla z debiutanckiej płyty "Homoapatia".

 • Będzie film o Czarnobylu

  Wytwórnie filmowe z Białorusi, Ukrainy, Rosji i Niemiec nakręcą razem film o katastrofie elektrowni jądrowej w Czarnobylu w 1986 roku - podał portal Biełorusskij Partizan. Budżet filmu pt. "W sobotę" wyniesie 3 mln euro; zdjęcia ruszą na wiosnę.

 • Bernal kontroluje sny

  Meksykański gwiazdor Gael García Bernal ( "I twoja matkę też" , "Złe wychowanie" ) zagra w najnowszym filmie Michela Gondry'ego ( "Wojna plemników" , "Zakochany bez pamięci" ) zatytułowanym "The Science of Sleep". Michel Gondry jest także autorem scenariusza opowieści.

 • Płakałam, kiedy zadzwonili z Cannes

  - Płakałam, kiedy usłyszałam tę wiadomość, jeszcze nie ochłonęłam - powiedziała w czwartek 24-letnia Elżbieta Benkowska z Gdańska, której 15-minutowy film "Olena" będzie walczył o Złotą Palmę na 66. Festiwalu Filmowym w Cannes w kategorii filmów krótkich.

Teledyski na temat: partizan
 • Jeśli

  A jeśli sprawy za daleko, zaszły i już nie zrobisz nic. Drogi i miasta się zapełnią ludźmi co chcą inaczej żyć. Zrezygnowany się odwrócisz żeby nie patrzeć na ten kraj. Jak przylepiony do Europy powoli znika w morzu flag. Ref. Za późno widać, że tu nie ma nic, już nic twojego Nie rozpoznajesz słów, kolorów dnia nie możesz dotknąć. Pomiędzy strachem a nadzieją, wyrasta nowy piękny świat. Szybko zmieniają się granice, tak jak kolory starych map. Zrezygnowany się odwrócisz...

 • Daleko

  Do dwóch przyjaciół ten sam mejl. Że tylko miesiąc i uwolnię się. Że dobra praca kiedy jest. I że języka nie oduczę się. To nie jest daleko. I nie patrz na mapę, bo ona też kłamie. To nie jest daleko. I nie patrz na mapę, bo ona też kłamie. To nie jest daleko. I nie patrz na mapę, bo ona też kłamie. To nie jest daleko. I nie patrz na mapę, bo ona też kłamie. Nie dzwonię nie ma sensu już. Na twarz padamy dzień za dniem. Tu za oknami jeszcze lato jest. A kiedy wrócę, to powiem że.... To...