• Informacje na temat:

  pin film o sobie teledysk

Artykuły na temat: pin film o sobie teledysk
 • PIN nakręcił "Film o sobie"

  24 maja ma się pojawić nowy album dowodzonej przez Andrzeja Lamperta grupy PIN. Tylko u nas możecie zobaczyć zapowiadający płytę teledysk.

 • PIN przed Rodem Stewartem

  W najbliższą sobotę (11 czerwca) na toruńskiej Motoarenie wystąpi Rod Stewart. Wiadomo już, że wokalistę poprzedzi polska formacja PIN z Andrzejem Lampertem na czele.

 • "Moja muzyka to Ty"

  Nakręcono już teledysk zapowiadający film "High Scool Musical 2", bardzo popularny szczególnie wśród nastolatków. Piosenkę "Moja muzyka to Ty" śpiewają Hania Stach i Andrzej Lampert z grupy PIN.

 • Zdążyć przed wschodem słońca

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do piosenki "Moja muzyka to Ty" zaśpiewanej przez Hanię Stach i Andrzeja Lamperta z grupy PIN.

Teledyski na temat: pin film o sobie teledysk
 • Film o sobie

  Z każdym człowiekiem jest już tak, że swoją drogę chciałby znać. A tu życie stroi żarty i prowadzi objazdami najciekawszych spraw. Z każdym porankiem budzi się i gdy planuje nowy dzień. Czeka zakręt już za rogiem, który nada jego drodze trochę inny bieg trochę inny bieg... Bo każdy film o sobie gra i swoją rolę dobrze zna, czasem nie wiedząc, że zapełnia tylko drugi plan x2 Cokolwiek wydarzyło się myślę, że miało jakiś cel. Chociażby droga była kręta, to pomoże zapamiętać co spotkało mnie....

 • Konstelacje

  Mów do mnie słodko, mów co usłyszeć chcę. Mów jakby jutro cały świat, nagle miał zawalić się. Mów, że beze mnie nie możesz dłużej żyć. Mów, że bez Ciebie na tym świecie ja nie znaczę przecież nic. Ref: Poprzez konstelacje gwiazd, Poprzez jasną zieleń traw, Poprzez noc i poprzez dzień, Możesz poprowadzić mnie. Poprzez konstelacje gwiazd, Poprzez światła wielkich miast, Poprzez życie, jeśli chcesz, Możesz poprowadzić mnie. Powiedz mi wszystko co o mnie mówi tłum, ale nie...