• Informacje na temat:

  quo vadis zespół

Artykuły na temat: quo vadis zespół
 • Iscariota: "Obietnica" dla dorosłych widzów

  Polska heavymetalowa grupa Iscariota 16 marca wypuści swój trzeci album "Historia życia". Płytę promuje nowy teledysk "Obietnica", w którym pojawiają się nagie sceny.

 • "Quo vadis" w Ameryce

  Jak informuje "Rzeczpospolita", jesienią na ekrany amerykańskich kin ma wejść "Quo vadis" Jerzego Kawalerowicza. Będzie to jednak wersja znacznie różniąca się od tej, którą znają polscy widzowie.

 • Jubileusz Quo Vadis

  Szczeciński Quo Vadis, jedna z najbardziej zasłużonych dla polskiego metalu formacji, obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia istnienia. Tomek Skaya, od samego początku basista, wokalista i jeden z głównych twórców materiału zespołu, powiedział w rozmowie z INTERIA.PL. że ma kilka pomysłów na uczczenie jubileuszu.

 • Quo Vadis króluje od 1 listopada

  Po czterech latach milczenia przypomni o sobie legendarna szczecińska formacja Quo Vadis. Wytwórnia Conquer Records na 1 listopada zaplanowała premierę nowego albumu zespołu, zatytułowanego "Król". Niedawno zespół pożegnał się z perkusistą Pawłem Kamińskim.

 • Quo Vadis: Jubileuszowy koncert za 15 groszy

  Kilka miesięcy temu Tomek Skaya, basista i wokalista szczecińskiego zespołu Quo Vadis, w rozmowie z INTERIA.PL mówił o kilku pomysłach na uczczenie jubileuszu 15-lecia działalności formacji. Już wiadomo, że jednym z punktów obchodów urodzin będzie wyjątkowy koncert.

 • Holy Smoke: Metalowo o historii

  "Nie kopiujemy Sabatonu" - tak na zarzuty odpowiadają muzycy pochodzącej z Tczewa grupy Holy Smoke. Metalowcy zarejestrowali płytę "Quo Vadis" utrzymaną w konwencji historyczno-patriotycznej.

 • "Bez walki nie ma nic"

  Trudno byłoby sobie wyobrazić polską scenę metalową bez szczecińskiego zespołu Quo Vadis. Istnieją już 15 lat, a wszyscy usłyszeli o nich dzięki niesamowitej przeróbce "Kocham cię kochanie moje" z repertuaru grupy Maanam. Jak się miało w przyszłości okazać, covery stały się specjalnością zespołu i do dziś nie można sobie wyobrazić koncertu Quo Vadis bez "Pretty Woman" Roya Orbisona. Po blisko

 • Ambitne plany filmowe Telewizji Polskiej

  Aż 70 milionów złotych wyda Telewizja Polska na tegoroczne produkcje filmowe, co sprawi, że stanie się liderem w tej dziedzinie na naszym rynku. W najbliższych planach jest realizacja takich filmów jak "Quo Vadis" Jerzego Kawalerowicza, "Przedwiośnie" Filipa Bajona i "Józef Piłsudski" Andrzeja Trzosa-Rastawieckiego.

 • Lista ZPAV: Ich Troje dominują

  W zestawieniu najlepiej sprzedających się albumów w naszym kraju w miesiącu wrześniu nikogo nie dziwi fakt, że na pierwszym miejscu wciąż utrzymuje się grupa Ich Troje z albumem "Ad.4". Płytę tą od dnia premiery nabyło już ponad 505 tysięcy osób. Na miejscu drugim znalazła się ścieżka dźwiękowa do filmu "Quo Vadis" z wynikiem prawie 57 tysięcy sprzedanych egzemplarzy (we wrześniu 19 tysięcy).

 • DVD: Nieme kino: "Mocny człowiek"

  23 marca premierę DVD będzie miał niezwykły projekt: odnaleziony niedawno niemy film Henryka Szaro "Mocny człowiek" . Ekskluzywne DVD uczci 50. rocznicę Filmoteki Narodowej. Nu-jazzową ścieżkę dźwiękową do filmu stworzył zespół Maleńczuk Tuta Rutkowski Super Trio.

Teledyski na temat: quo vadis zespół
 • The Wanderer

  Well, ain't no guy in town Ah-who's ever trying to put me down When I'm walking, yeah walking With my angel, woh-oh-oh-oh 'Cos every guy I see Is wishing that he were me When I'm walking, yeah walking With my angel Oh, when we're strolling hand in hand I'm as lucky as can be For she's the prettiest girl in town And everyone can see she belongs to me Well I feel so proud It's as good as walking on a cloud When I'm walking, yeah walking With my angel Oh, when we're...