• Informacje na temat:

  spiderman nowy

Artykuły na temat: spiderman nowy
 • ...pojawił się z piękną siwą brodą i młodą narzeczoną Rosalindą Ross, która zresztą niebawem urodzi mu... dziewiąte dziecko. Promował swój nowy film „Blood Father”, opowiadający historię byłego więźnia(...) Garfield, znany nam wszystkim ze „Spidermana” – przyznaje. – U mnie gra prawdziwego bohatera, doktora Desmonda T. Dossa. Facet nie nosząc broni, uratował setki ludzkich istnień – m.in. podczas...

 • Nowy Spiderman! Będzie niesamowity?

  Już w środę, 4 lipca, na polskich ekranach zadebiutuje kolejna odsłona przygód Spidermana. Czy zupełnie nowe podejście do najbardziej kasowego komiksu wszech czasów się powiedzie?

 • Spiderman od Bono i The Edge nadchodzi

  W sieci pojawił się utwór "Rise Above 1" autorstwa Bono i The Edge'a z U2. Kompozycja pochodzi z musicalu "Spider Man: Turn Off The Dark".

 • Musical napisany przez muzyków U2 bije rekordy na Broadwayu

  Nieprzychylnie oceniony przez krytyków "Spider-Man. Turn Off The Dark" w tydzień zarobił prawie 3 miliony dolarów. To musicalowy rekord wszech czasów. Autorami spektaklu są Bono i The Edge z zespołu U2.

 • Nowe seriale z zagranicy

  Już niebawem na ekranach telewizorów zobaczymy premierowe odcinki 10. serial owych hitów z gwiazdami w rolach głównych.

 • Alicia Keys do filmu "Niesamowity Spider-Man 2" (piosenka "It's On Again")

  Utwór "It's On Again" w wykonaniu Alicii Keys i Kendricka Lamara promuje wchodzący 25 kwietnia do polskich kin film "Niesamowity Spider-Man 2".

 • Jak Kirsten Dunst walczyła z depresją

  Po ponad dwóch latach od momentu zgłoszenia się do kliniki, aktorka Kirsten Dunst, znana z filmów z serii "Spider-Man", jest gotowa opowiedzieć o swojej walce z depresją.

 • Mroczny Spider-Man od Bono i The Edge: Posłuchaj płyty!

  Na naszych stronach w dniu premiery (10 czerwca) możecie posłuchać całej płyty "Spider-Man: Turn Off The Dark". Muzykę do musicalu napisali Bono i The Edge z grupy U2.

 • Rzucili rękawicę mistrzowi

  Bono & The Edge "Spider-Man. Turn Off The Dark", Universal

 • "Transformers 3" w 2011 roku

  W Hollywood zaczyna dominować nowy trend. Co zrobić, jeśli chcesz nakręcić film, ale nie masz jeszcze scenariusza ani obsady? Przede wszystkim zaklep sobie datę premiery.

Teledyski na temat: spiderman nowy
 • Nowy plan

  the burns of our beginnings are gone in lights like these orange white, they try to kill the night get turned on for the streets we could lay and give into them or pray for a small breeze the city plan is already made up, crossed off with names of trees that doesn't justify your wake the fences have been covered, a coating that is clear i've walked around and thought about back yards there's nothing like that here it's underneath the sidewalks and buried in your ear how could i have set...

 • Nowy dzień

  Stój Zatrzymaj się Jeszcze kilka serc Mocniej bije gdzieś Walcz Nie zmieniaj się Każdy nowy dzień Dziś nagrodą jest Nie wiem, co dobre już Czasami gubię sens Jak największy tchórz W sobie chowam się Nigdy nie rzucaj słów Zapamiętanych gdzieś Gdzie nie było Cię NIECH NOWY DZIEŃ NA DOBRE ZMIENI NAS NIECH JUTRO PRÓBUJE KTOŚ ZMIENIAĆ NA LEPSZE LOS I TAK BEZ SZANS... Mniej Nie chcemy mieć Właściwe słowa znać Cudze marzenia kraść Stój Zatrzymaj się Pokochaj to, co masz Codziennie o to...

 • Nowy początek

  Kiedy Cię widzę czas się zmienia z zimowego na letni Dzień jest dłuższy a debed na koncie mojej samotności mniejszy Nic nie jest krzywe wszystko jest proste kiedy jesteś obok mnie Dla Ciebie zrobię 5 pąpek Nie pujdę do pracy za psie pieniądze (REFREN: Nastrojony na miłość Jestem otwarty na kosmos Jednoczy się czas i miejsce Przeznaczenie nasze serca Nastrojony na miłość Jestem otwarty na kosmos Chcę Ci podarować słońcę każdego dnia nowy początek) Kiedy nie wiem gdzie jesteś...