• Informacje na temat:

  teledysk stachurski

Artykuły na temat: teledysk stachurski
 • Stachurskiego rozliczy historia

  - Sukces tej piosenki jest sukcesem jej twórców i poprzednich wykonawców - tak o popularności swojej wersji utworu "Jedwab" Róż Europy mówi Jacek Stachursky.

 • Polskie przeboje od Stachurskiego. Posłuchaj!

  W serwisie Muzzo.pl możecie przedpremierowo posłuchać całej płyty "Wspaniałe polskie przeboje 2", na której Stachursky ponownie zmierzył się z rockowymi klasykami z lat 80. i 90.

 • Taneczny rockman Stachursky

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utwóru "Jedwab", który promuje nową płytę Stachurskiego "Wspaniałe polskie przeboje". Wokalista chce pokazać publiczności swoje rockowe oblicze.

 • Sławek Lisowski czeka na wiosnę

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utworu "Może na wiosnę" wokalisty Sławka Lisowskiego, znanego z "Idola" i z współpracy z Mandaryną.

 • Wspaniały polski Stachursky?

  W drugiej połowie 2010 roku ukaże się nowy album Stachurskiego zatytułowany "Wspaniałe polskie przeboje 2". W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać pierwszego singla z tej płyty - piosenki "Nasz ostatni taniec".

 • Stachursky znów przerabia klasyki rocka

  19 listopada ukaże się nowy album Stachurskiego zatytułowany "Wspaniałe polskie przeboje 2". Wokalista ponownie sięgnął po rockowe przeboje z lat 80. i 90.

 • Zakochany Stachursky. Zobacz!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Kocham Cię, kochanie moje" . Swoją interpretację klasyka Maanamu przedstawił Stachursky.

 • Feel nie do zdarcia, słaby Rubik

  Efektowne debiuty nowych płyt Bajmu, Stachurskiego, Czesława Mozila (Czesław Śpiewa) i Blue Cafe w ostatnich tygodniach nie zmieniły jednego - album "Feel" wciąż jest najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce.

 • Czy Stachursky wytrwa?

  Właśnie do sklepów trafiła reedycja płyty "Trwam" Jacka Stachurskiego. Z tej okazji w piątek, 4 sierpnia, popularny wokalista był gościem naszej CZATerii. Podczas ponadgodzinnego spotkania z internautami Stachursky odpowiedział na pytania związane nie tylko z ostatnim albumem, ale także z wiarą w Boga, występem na festiwalu w Sopocie oraz konkurencją z Michałem Wiśniewskim z Ich Troje.

 • Stachursky oszukał dzieci?

  Jacek Stachursky (43 l.) nie przyjechał na festiwal zorganizowany przez Fundację Pomocy Dzieciom Ulicy w podwarszawskim Otwocku. Wokalista miał tam być główną gwiazdą.

Wideo na temat: teledysk stachurski
 • StreetDance 2 3D

  Druga część rewelacyjnego hitu tanecznego! Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę! Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która...

 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...

 • Moja łódź podwodna

  Komedia, której główny bohater - 15-letni Olivier Tate - ma w życiu dwa cele: stracić dziewictwo przed kolejnymi urodzinami i nie dopuścić, by matka porzuciła ojca dla jej nauczyciela tańca. Moja łódź podwodna to reżyserski debiut Richarda Ayoade, który do tej pory zdobywał popularność pisząc scenariusze i występując w telewizyjnych komediach oraz realizując teledyski, m.in. dla zespołu Arctic Monkeys. W filmie w rolach głównych wystąpili Noah Taylor (Podwodne życie ze Steve'em Zissou),...

Teledyski na temat: teledysk stachurski