• Informacje na temat:

  tomasz korpanty wokalista

Artykuły na temat: tomasz korpanty wokalista
 • Tomasz Korpanty z "Drogi do gwiazd" debiutuje solo

  Utwór "Czas nie liczy dni" zapowiada solowy debiut Tomasza Korpantego, finalisty czwartej edycji nieistniejącego już programu "Droga do gwiazd".

 • Wilki: Kto wygrał?

  Poznaliśmy zwycięzców konkursu "Wyśpiewaj Wilki", w którym to Wy wybraliście finałową piątkę, a z której Robert Gawliński i spółka wyłonili laureata.

 • "Śpiewaj i walcz": Ostatnia prosta

  Poznaliśmy ostatnią piątkę uczestników programu "Śpiewaj i walcz" wybraną po castingach. Z tego grona odpadnie jeden wykonawca, a pozostali dalej rywalizować będą o występ w koncercie Debiuty na festiwalu w Opolu.

 • Wilki: Teraz Ty decydujesz!

  A cappella lub w duecie, bluesowo i elektronicznie, a nawet po włosku - pomysłów na własną wersję utworu Wilków mieliście mnóstwo. 10 najciekawszych propozycji wybraliśmy do drugiego etapu naszego konkursu. Kto znajdzie się w finałowej piątce? Wszystko zależy teraz od Was!

Teledyski na temat: tomasz korpanty wokalista
 • Czas nie liczy dni

  Dzień jak dzień, noc jest nocą. Między nami znów jakby ich mniej. W poczekalni moich marzeń, Nie ma nic, stara płyta, zdarty sen. Mówisz, że nie muszę się już bać, Że nie zmieni się nic. Zwlekasz z odpowiedzią, którą chcesz dać. Ja wiem, ja wiem, że.. Czas nie liczy dni. Czas nie liczy chwil, po prostu nam ucieka wciąż. Żyje więc w świecie spraw, Lotnych tak jak pustyń piach. Mówisz, że szukać mam dawnej karawany szlaku. Czas nie liczy dni. Czas nie liczy chwil, po prostu nam ucieka...

 • Anarchia (39 i pół)

  Co wy chcecie zrobić z nami? Myśli zamknąć za kratami, z naszych mózgów zrobić ciasto, my wam rozpieprzymy miasto. Cały system już się pali, cały system już się wali. Świat wasz pęka na atomy, podpalimy wasze domy. Ref: Anaaaaaarchia, anaaaaaaaarchia, anaaaaaaaarchia, anaaaaaaaaarchia. Co wy chcecie zrobić z nami? Myśli zamknąć za kratami, z naszych mózgów zrobić ciasto, my wam rozpieprzymy miasto. Cały system już się pali, cały system już się wali. Świat wasz pęka na atomy,...