• Informacje na temat:

  troja opis filmu

Artykuły na temat: troja opis filmu
 • "Troja" Wolfganga Petersena okazała się wydarzeniem drugiego dnia 57. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. W pokazie obrazu, prezentowanego poza konkursem, udział wzięły gwiazdy opowieści - Brad Pitt, Orlando Bloom, Eric Bana, Diane Kruger oraz reżyser superprodukcji. Twórców filmu witały tysiące fanów.

 • Kino batalistyczne w natarciu

  Rok 2004 kinomani zaczną od mocnego akcentu batalistycznego - "Powrót Króla" , trzecia część trylogii "Władca Pierścieni" to właściwie opis jednej wielkiej bitwy, ostatecznego starcia sił Dobra i Zła. Przesąd, zgodnie z którym jaki pierwszy dzień roku, taki cały rok, tym razem chyba się sprawdzi - można przeczytać w "Gazecie Wyborczej".

 • Cannes: Święto kina

  W Cannes trwa 57. Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Imprezę zainaugurował pokaz filmu "Złe wychowanie" Pedro Almodóvara . W tym roku organizatorzy festiwalu przygotowali mnóstwo atrakcji - obok pokazów konkursowych w Cannes prezentowane są także filmowe przeboje, niecierpliwie oczekiwane przez miłośników kina.

Teledyski na temat: troja opis filmu
 • Film

  Skłamałabym mówiąc że nie ma chwil w których odtwarzam w pamięci znany mi film tytuł to niespełnione moje sny aktorzy to ja i ty w ogniu wspomnień widzę jak mówisz mi że miłości nie zabierze nam nikt lecz Mimo to czas z biegiem lat wymazał nasz marzeń świat i zamienił nas w dawne wspomnienia Mimo to czas z biegiem lat wymazał nasz marzeń świat i zamienił nas we wspomnienia Oddałabym wszystko to co dziś mam aby poczuć to co kiedyś mieszkało w nas usta przy ustach w mej dłoni twa dłoń...