• Informacje na temat:

  u pana boga w ogródku - serial

Artykuły na temat: u pana boga w ogródku - serial
 • W języku potocznym wieś ma często negatywne znaczenie, ale z drugiej strony seriale w wiejskich plenerach, jak „Ranczo” czy „Blondynka” mają wciąż ogromną widownię. Z czego się bierze ten współczesny zachwyt nad wsią?

 • Serial "U pana Boga w ogródku"

  3 grudnia do sklepów trafiła na DVD serial owa wersja przeboju Jacka Bromskiego "U pana Boga w ogródku". Oprócz 6 godzin z mieszkańcami Królowego Mostu - otrzymujemy też pokaźny zestaw dodatków.

 • Hity dekady w telewizji

  ...film pt. "U Pana Boga w ogródku". To druga część losów bohaterów z podlaskiej wsi ("U Pana Boga za piecem"). W 2007 r. nakręcono jednocześnie film kinowy i serial o tym samym tytule. Tekstami z tej komedii mówiła cała Polska, np.: "Tania, bo tak ma na imię, czy tania, bo mało bierze?".  "U pana Boga w ogródku", sobota 18 lutego, Kino Polska, godz. 16:10 Dla nich jutra nie było O sprawach...

 • W malowniczych plenerach

  Trwają zdjęcia do filmu Jacka Bromskiego "U Pana Boga za miedzą" - kontynuacji komedii "U Pana Boga za piecem" i "U Pana Boga w ogródku".

 • Jan Wieczorkowski

  .... "U Pana Boga za piecem" (1998), "Enduro bojz" (2000) oraz " "U Pana Boga w ogródku" (2007). Występował w popularnych polskich serialach, m.in. "Rezydencja", "Hotel 52", "Teraz albo nigdy!". Obecnie gra...

 • Jacek Bromski kończy 65 lat

  Wieloletni prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich, reżyser i producent Jacek Bromski, autor filmów "Zabij mnie glino", "U Pana Boga za piecem", "Uwikłanie", kończy w poniedziałek 65 lat.

 • Bromski promuje prowincję

  Wchodzący w piątek na ekrany kin nowy film Jacka Bromskiego "U Pana Boga za miedzą" to nie tylko promocja podlaskiej prowincji, ale prowincji w ogóle i tęsknot za nią ludzi zmęczonych miastem i pośpiechem - uważają twórcy filmu.

 • "Ranczo" wygrało z "Nianią"!

  "Ranczo" najzabawniejszym seriale m komediowym minionego roku. Serial TVP zdobył 116 461 głosów i Telekamerę 2009.

 • 17 października padł pierwszy klaps na planie thrillera "Pora mroku" w reżyserii znanego operatora Grzegorza Kuczeriszki ( "Kiler" , "Skazany na bluesa" ).

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

Wideo na temat: u pana boga w ogródku - serial
 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....

 • Piotruś Pan

  "Piotruś Pan" to nowe podejście do historii klasycznych postaci stworzonych przez J.M. Barriego. Film opowiada historię osieroconego chłopca, który trafia do magicznej Nibylandii. Będzie się tam bawił i stawiał czoła niebezpieczeństwom, a w końcu odkryje swoje przeznaczenie — zostanie bohaterem, którego już na zawsze wszyscy będą znali jako Piotrusia Pana.

 • Ludzie Boga

  "O bogach i ludziach" - zdobywca Grand Prix tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes - to oparta na faktach historia mnichów, mieszkających w klasztorze u podnóża gór Atlas w algierskim Tibhirine. Przez lata żyli oni w całkowitej symbiozie z muzułmańską ludnością, służąc jej i pomagając bez śladu nawracania. Kiedy w Algierii doszło wybuchu konfliktu z islamskimi ekstremistami i eskalacji przemocy, miejscowe władze zaczęły nalegać, by cystersi opuścili Tibhirine. Decyzję...

Teledyski na temat: u pana boga w ogródku - serial
 • Bóg lansu

  To ja jestem Bogiem Lansu i bez dystansu posiadam wszystko czego chcę. Kotku teraz się ogarnij, bo w mojej stajni, tylko najlepsze chcę mieć. Zatańczyć chcę dla ciebie misiu mój słodki Rysiu Przy tobie mięknie każda część, Mojego ciała tak na mnie działasz, Apetyt rośnie a z nim moja chęć A gdybym tak, spotkał raz Boga Lansu, był królem bansu, miał mnóstwo hajsu. I cały świat miał u stóp i dostał łańcuch, od Boga Lansu, łamacz dystansu. To ja jestem Bogiem Lansu i bez dystansu posiadam...