• Informacje na temat:

  w pogodny dzień zobaczysz przeszłość

Artykuły na temat: w pogodny dzień zobaczysz przeszłość
 • Weekend w kinach

  Podczas tego weekendu do polskich kin trafiły trzy nowe filmy. Są to: nagrodzony na wielu międzynarodowych festiwalach komediodramat "Inwazja barbarzyńców" , pełne napięcia kostiumowe widowisko wojenne "Cena honoru" oraz sensacyjny obraz "Podwójny blef" . Przede wszystkim kinomani mogą jednak zobaczyć od dawna oczekiwane dzieło s-f "Matrix Rewolucje" , które trafiło na nasze ekrany już w środę, 5 listopada.

 • Brzydule

  Każda z nich ma Oscara. Każda z nich ma niezwykły aktorski talent. Każda z nich ma nazwisko rozpoczynające się na literę "S". Każda z nich jest... brzydka.

 • "Obława" do Złotych Lwów?

  "Obława" Marcina Krzyształowicza to jeden z najpoważniejszych kandydatów do nagrody Złotych Lwów. Wspólnie z "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida będzie rywalizował o zwycięstwo z faworytem imprezy - "W ciemności" Agnieszki Holland. Niespodziewanie do gry włączył się też jeszcze jeden tytuł.

 • Daniel Craig: Nie tylko James Bond

  Mimo że zalicza się dziś do niekwestionowanej czołówki hollywoodzkich gwiazdorów, swą renomę Daniel Craig zawdzięcza nie tylko roli Jamesa Bonda, którą po raz pierwszy wykreował w 2006 roku w filmie "Casino Royale". Zanim przywdział garnitur agenta 007, miał już na koncie kilka wspaniałych kreacji.

 • Co wiemy o nastoletniej Madonnie? Fragment książki!

  Kiedy Madonna straciła dziewictwo? W jaki sposób próbowała przypodobać się chłopcom? Czy była dobrą uczennicą? Jak wpłynęła na nią śmierć matki? Czytaj tylko u nas!

 • The Smashing Pumpkins: "Nie chcę być małpką w cyrku"

  Współczesna muzyka jest katastrofalna, rynek muzyczny jest zakłamany, media zajmują się tylko krytykowaniem i sztucznym lansowaniem trendów, a artyści są nastawnie na hołdowanie modom i zarabianie pieniędzy - takie wrażenie można odnieść po spotkaniu z Billym Corganem z The Smashing Pumpkins.

 • "Czasami trzeba poczuć ból"

  Brazylijka Ive Mendes ma na swoim koncie dwa albumy - "Ive Mendes" z 2004 roku i "Magnetism" z 2009 roku. Wokalistka wystąpi w maju na trzech koncertach w Polsce. "Za każdym razem kiedy Polacy mnie gdzieś zapraszali, od razu się zgadzałam" - śmieje się Ive w rozmowie z Michałem Michalakiem.

 • "W nocy im później, tym jest piękniej"

  Album "Jak tam jest" to pierwsze autorskie wydawnictwo Seweryna Krajewskiego od niemal dekady. Wszystkie teksty na płytę napisał Andrzej Piaseczny, z którym wcześniej współpracował na przebojowych płytach "Spis rzeczy ulubionych" i "Na przekór nowym czasom - live".

 • OFF Festival 2014 za nami: "Beksa" Artura Rojka przebojem festiwalu

  Za każdym razem, gdy żegnamy kolejną edycję OFF Festival, pojawia się to pragnienie przewinięcia tych długich 12 miesięcy oczekiwania na następną odsłonę katowickiej imprezy. I pytanie: kogo tym razem zaprosi do Polski Artur Rojek? Dowiemy się tego w swoim czasie, a na razie możemy jeszcze na świeżo przeżywać to, co wydarzyło się w tym roku.

 • "Za głosem serca"

  Pod koniec 1999 roku ukazał się kolejny, szósty album studyjny brytyjskiej grupy My Dying Bride. Płyta „The Light At The End Of The World” ukazała liderów...

Teledyski na temat: w pogodny dzień zobaczysz przeszłość
 • Najważniejszy dzień

  Jedna gra, jeden dzień, kiedy czekasz, Jeden prąd, jeden front, emocje nie na sprzedaż. Właściwe miejsce i czas to dużo więcej niż gra, To jest ważne, to się stanie, to się dzieje teraz. To się stanie, to się dzieje teraz! Czy już wiesz, czy chcesz, czy już jesteś w grze? Czy rozumiesz i potrafisz opowiedzieć się? Czy już wiesz, czy chcesz, czy już jesteś w grze? Czy już czujesz, że się zbliża najważniejszy dzień? Najważniejszy dzień... Najważniejszy dzień... Jeden głos,...