• Informacje na temat:

  złap mnie, jeśli potrafisz obsada

Artykuły na temat: złap mnie, jeśli potrafisz obsada
 • Rośnie obsada "The Aviator"

  Martin Scorsese ( "Gangi Nowego Jorku" ) kręci właśnie w Kanadzie swój najnowszy film, "The Aviator". Na jego planie nie brakuje gwiazd kina, lecz cały czas dołączenie do obsady deklarują nowi, znani aktorzy. Właśnie okazało się, że w tym epickim obrazie wystąpią także Ian Holm ( "Piąty element" ), Willem Dafoe ( "Spider-Man" ), Alan Alda ( "Czego pragną kobiety" ), Frances Conroy ( "Pokojówka na Manhattanie" ) supermodelka Josie Maran i muzyk Rufus Wainwright.

 • Gwiazdorska obsada "The Forgotten"

  Gary Sinise ( "Forrest Gump" , "Misja na Marsa" ), Alfre Woodard ( "K-PAX" , "Jądro Ziemi" ), Linus Roache ("Ksiądz", "Miłość i śmierć w Wenecji" ) i Anthony Edwards ( "Gra w serca" , serial "Ostry dyżur") znajdą się w obsadzie dreszczowca "The Forgotten" . Film opowie o kobiecie, która za wszelką cenę chce udowodnić istnienie swojego dziecka. Zdjęcia rozpoczynają się 25 października w Nowym Jorku.

 • Stanley Tucci wystąpi w "Terminal"

  Powiększa się obsada filmu "Terminal", nowego projektu Stevena Spielberga ( "Raport mniejszości" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ). Obok Toma Hanksa ( "Droga do zatracenia" ), Catherine Zeta Jones ( "Chicago" ) i Chi McBride ( serial "Boston Public") zagra w nim ceniony aktor charakterystyczny Stanley Tucci ( "Jądro Ziemi" , "Pokojówka na Manhattanie" ).

 • "Niezniszczalni 3": Najlepsza część serii?

  Jeśli wydawało wam się, że w pierwszej oraz drugiej części "Niezniszczalnych" widzieliście już wszystko i nic was nie będzie w stanie zaskoczyć, przyjmijcie wyzwanie rzucone przez twórców części trzeciej, która jest jeszcze bardziej dynamiczna, emocjonująca, dowcipna, i spektakularna!

 • "Domino" gwiazd

  Rozrasta się obsada filmu "Domino", który dla studia New Line Cinema przygotowuje Tony Scott ( "Zawód: Szpieg" , "Człowiek w ogniu" ). Do Keiry Knightley ( "Król Artur" ) i Meny Suvari ( "American Beauty" ) dołączyli ostatnio między innymi Christopher Walken, Lucy Liu, Mickey Rourke i Jacqueline Bisset.

 • Critics' Choice Awards dla "Chicago"

  Musical "Chicago" otrzymał trzy nagrody Critics' Choice Awards, przyznawane przez Stowarzyszenie Krytyków Filmowych ( Broadcast Film Critics Assn.). Nagrody honorujące filmowe dokonania 2002 roku wręczono 17 stycznia, w Beverly Hills Hotel w Kalifornii. Ceremonia odbyła się po raz ósmy.

 • Amerykańscy krytycy nominują

  Kolejna ważna amerykańska organizacja, zrzeszająca krytyków zajmujących się branżą rozrywkową, ogłosiła swe nominacje do nagród honorujących filmowe dokonania mijającego roku. Po cztery nominacje do nagród Critics' Choice Awards przyznawanych przez Stowarzyszenie Krytyków Filmowych ( Broadcast Film Critics Assn.) otrzymały obrazy "About Schmidt", "Adaptacja" i "The Hours".

 • Aktorzy nagradzają "Chicago"

  Podczas uroczystej gali Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards), która odbyła się w niedzielę, 9 marca, w Shrine Auditorium w Los Angeles, aż trzy nagrody powędrowały w ręce obsady przebojowego musicalu "Chicago" . Stowarzyszenie uhonorowało dokonania Renee Zellweger i Catheriny Zeta-Jones, wyróżniono również całą obsadę opowieści.

 • "Kod da Vinci": Jest Silas!

  Christopher Eccleston ( "28 dni później" ) zagra albinosa Silasa, czarny charakter z powieści Dana Browna "Kod Leonarda da Vinci" i głównego przeciwnika profesora Roberta Langdona - podała w poniedziałek, 18 kwietnia gazeta "Digital Spy". Poprzednio informowano, że w postać tę wcieli się Jim Carrey ( "Bruce Wszechmogący" ).

 • Gildia Aktorów nominuje

  We wtorek, 28 stycznia, Gildia Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild), ogłosiła swe tegoroczne nominacje. Najwięcej nominacji aktorskich otrzymały filmy "Chicago" (pięć), "Godziny" (cztery) i "Adaptacja" (trzy). Nagrody zostaną wręczone w tym roku już po raz 9. Listę zwycięzców Gildia ogłosi 9 marca.

Teledyski na temat: złap mnie, jeśli potrafisz obsada
 • Jeśli

  A jeśli sprawy za daleko, zaszły i już nie zrobisz nic. Drogi i miasta się zapełnią ludźmi co chcą inaczej żyć. Zrezygnowany się odwrócisz żeby nie patrzeć na ten kraj. Jak przylepiony do Europy powoli znika w morzu flag. Ref. Za późno widać, że tu nie ma nic, już nic twojego Nie rozpoznajesz słów, kolorów dnia nie możesz dotknąć. Pomiędzy strachem a nadzieją, wyrasta nowy piękny świat. Szybko zmieniają się granice, tak jak kolory starych map. Zrezygnowany się odwrócisz...

 • Złap za...

  Wiesz jaki jest najgorszy błąd? Uciekać przed samym sobą Nie wiedząc nawet dokąd Pora by ego poszło won! A ty odpal lont Uwolnij w końcu wyobraźnię Nie ma co czekać aż światło w tunelu zgaśnie... Złap za lejce czym prędzej Mówię ci... Weź życie w swoje ręce czym prędzej Dróg jest zbyt wiele, a ty jesteś sam Którą pójdziesz? - to pytanie już znasz W lewo, czy prawo - ruszaj się żwawo Podejmuj decyzje, choć w głowie chaos Wyrywa z butów ogromna ciekawość Wybierzesz dobrze ogarnie cię radość...